Сортувати по: найменуванню (зрост | спад), ціні (зрост | спад), рейтингу (зрост | спад)
$ 997
25922 грн.

Компактна комп`ютеризована вишивальна машина  Brother Innov...-is 850E.

$ 1,999
51974 грн.

Вишивальна  машина зі збільшеною робоч ою поверхнею і в...исокою швидкістю  . Максимальне поле вишивки 300 x 180 мм.

$ 3,679
95654 грн.

Вы готовы на большее с одноигольная вышивальная машина с ци...линдрической платформой.

Швейно-вишивальна машина  Innov-is V7 зі збільшеною робоч...о ю областю і високою швидкістю .

$ 793
20625 грн.

Компактна комп`ютеризована вишивальна машина  Brother Innov...-is 750E.

Комп'ютеризована швейно-вишивальна машина Brother Innov-is... 4000 . Кольоровий (4096 кольорів) дисплей з сенсорним управлінням дає можливість редагувати, масштабувати (80-120%), комбінувати малюнки. Також є можливість повернути малюнок на 1/10/90 градусів.

Загальні характеристики  вишивальної машини Brother Innov...-is 1e Новий дизайн, нові заставки Велика робоча поверхня (25.5см x 12.5см) Новітня система заправки нитки Новий ASV HD LCD дисплей на російській мові розміром 8,5 дюймов по діагоналі та кутом огляду 176 градусів з можливістю передати 16,7 млн відтінків кольорів   NEW Горизонтальний човник, автоматична електронна заправка нитки Автоматичне регулювання натяжіння верхньої нитки

Комп'ютеризирова швейно-вишивальна машина  Brother Innov-Is... 2200 LAURA ASHLEY  з чорно-білим сенсорним дисплеем на російській мові. Brother Innov-Is 2200 LAURA ASHLEY відрізняється від інших аналогичних моделей  унікальними  малюнками  вишивки від бренда Laura Ashley, можливістю об'ємного декорування товстими нитками та стрічкам, пристроєм  для вишивання по колу.

Комп'ютерізована швейно-вишивальна машина  Brother Innov-is... 5000 LAURA ASHLEY , яка має абсолютно нові зручні функції  (унікальні  малюнки для вишивки від  бренда Laura Ashley, можливість вишивки стрічками,  пристрій для  вишивки по колу, який є тільки в машинах Laura Ashley).  Для створення власних малюнків є спеціальна програма, а для додавання нових строчок передбачена ексклюзивна функція «My custom stitch».

Комп'ютерізована   швейно-вишивальна машина . Дисплей з ...сенсорним управлінням дає можливість редагувати, масштабувати (80-120%), комбінувати малюнки, обертати малюнок на 1/10/90 градусів. Наявність автоматичної обрізки ниток,  кнопки позиціонування голки (верхнє та нижнє положення), можливості шиття без педалі  робить машину максимально простою та зручною в користуванні.

Швейно-вишивальна машина для квілтінга зі збільшеною робочо...ю областю і високою швидкістю ідеально підходить для захоплених творчих людей.

Одноголовочна 6-ти голкова вишивальна машина  Brother PR-65...0 Entrepreneur  з рукавною платформою, яка має виробничі та технологічні можливості промислової машини, при цьому вона дуже проста у використанні.  Проста установка, легке налаштування. "Музейна" підсвітка забезпечує ефективне освітлення в області шиття. Новий вертикальний кольоровий сенсорний дісплей (185х110мм), русифіковане меню керування і вбудована електрона інструкція на російській мові.

Бренди
Зворотній дзвінок
Ваше і'мя:
Номер телефону:
Повідомлення: