Сортувати по: найменуванню (зрост | спад), ціні (зрост | спад), рейтингу (зрост | спад)
$ 127
3302 грн.

Універсальна швейна машинка  Brother Artwork 19 ідеально п...ідійде  для виконання основних швейних операцій при виготовленні та ремонті одягу.  Ця надійна машина має традиційний набір функцій, що необхідні для шиття (петлю-напівавтомат, зигзаг, строчку для пришивання резинки, потаємну строчку).

$ 131
3406 грн.

Швейна машина  Brother Artwork 22 ідеально підійде  для в...иконання основних швейних операцій при виготовленні та ремонті одягу.  Ця надійна швейна машинка має традиційний набір функцій, що необхідні для шиття.

$ 118
3068 грн.

Швейна машина  Brother Comfort 15 виконує основні робочі т...а оздоблювальні операції ( 11 операцій ), включаючи петлю в напіватоматичному режимі.  Brother Comfort 15 може працювати з будь-якими видами тканини. Ідеально підійде для початківців.

$ 112
2912 грн.

Швейна машина  Brother Comfort 12 виконує основні робочі ...та оздоблювальні операції ( 8 операцій ), включаючи петлю в напіватоматичному режимі.  Brother Comfort 12 може працювати з будь-якими видами тканини. Ідеально підійде для початківців.

$ 115
2990 грн.

Швейна машина  Brother RS-11  виконує основні робочі та озд...облювальні операції ( 8 операцій ), включаючи петлю в напіватоматичному режимі.  Brother RS-11  може працювати з будь-якими видами тканини. Ідеально підійде для початківців.

$ 110
2860 грн.

Швейна машина  Brother RS-7  максимально проста у використа...нні. 8 необхідних робочих операцій (робочі, декоративні, оверлочні, трикотажні) та горизонтальній човник дозволять без зусиль опанувати цю швейну машину.

$ 111
2886 грн.

Універсальна швейна машина  Brother XL-2120  для домашньго ...користування. 8 операцій (петля-напіватомат, декілька варіантів прямої строчки та зигзага, спеціальний зигзаг в три проколи для пришивання резинки) дозволять без зусиль опанувати цю швейну машину. 

$ 111
2886 грн.

Швейна машина  Brother XL-2130  максимально проста у викори...станні. 8 необхідних робочих операцій та горизонтальній човник дозволять без зусиль опанувати цю швейну машину. 

Швейна машина  Brother  JSL-30 ідеально підійде  для вико...нання основних швейних операцій при виготовленні та ремонті одягу.  Машинка має традиційний набір функцій, що необхідні для шиття.  Brother  JSL-30 проста та зручна у використанні.

Швейна машина  Brother Modern 21 ідеально підійде  для вик...онання основних швейних операцій при виготовленні та ремонті одягу.  Машинка має традиційний набір функцій, що необхідні для шиття.  Brother  Modern 21 проста та зручна у використанні.

Новинка!  Універсальна швейна машина  Brother  Elite 45 ...  професійного рівня.  Виконує 27 операцій для виготовлення та ремонту одягу, петлю в атоматичному режимі та декілька декоративних строчок. 

Електро-механічна швейна машина  Brother JS-23  з набором с...амих необхідних операцій. Максимально проста у використанні.  Машинка виконує петлю у напівавтоматичному режимі за допомогою додаткової лапки, спеціальну еластичну строчку для пришивання резинки та строчку для потаємного підшивання. 

Бренди
Зворотній дзвінок
Ваше і'мя:
Номер телефону:
Повідомлення: