Сортувати по: найменуванню (зрост | спад), ціні (зрост | спад), рейтингу (зрост | спад)

Нова модель 2013 року! BERNETTE LONDON 3  - електро...механічна швейна машина від швейцарської фірми BERNINA. Виконує 21 швейну операцію, в тому числі декоративні, трикотажні строчки. Зручна, надійна та проста у використанні, підходить для роботи з будь-якими видами тканини.

Новинка 2013 року! Проста і зручна у використанні B...ernette Sublime Milan 2 - електромеханічна швейна машина від швейцарської компанії Bernina. Виконує  13 основних строчок ( в тому числі,  трикотажну, оверлочну, підшивочну, петлю-напівавтомат та дві декоративні ). Bernette Sublime Milan 2 легко впорається з будь-якими видами тканини.  Швейна машинка підійде як для початківців, так і для професіоналів.

Нова модель 2013 року від швейцарської компанії Bernina! ... Bernette Sublime Milan 3 виконує 21 операцію, в тому числі, петлю в автоматичному режимі, декоративні, оверлочні, трикотажні та підшивочні строчки.  Проста та зручна у використанні.  

Сучасний універсальний оверлок  Bernina 700 D  з 2-, 3- , 4...-нитковими швами від швейцарської компанії Bernina . З допомогою  Bernina 700 D  ви можете обрізати кромку, обмітувати краї тканини або зшивати матеріал. Оверлок  Bernina 700 D  підходить для роботи з будь-якими видами тканин: від тонких шовкових  та сатина до джинсових, байки та трикотажних.

Сучасний дизайн і багато корисних функцій Berne...tte Sublime London 5 - електромеханічна швейна машина. Виконує 28 строчок.

Сучасний дизайн та сучасні  комп'ю терні технології Ко...мп'ютеризована швейна машина Bernette Sublime London 7   виконує 60 операцій з максимальною шириною до 7 мм.  Серед строчок є 10 видів петель-автомат, оверлочні, трикотажні  та декоративні шви, сточки для квілтінгу, автоматична штопка.

Сучасний дизайн та сучасні  комп'ю терні технології Ко...мп'ютеризована швейна машина Bernette Sublime London 8 виконує 155 операцій (оверлочні, трикотажні  та декоративні шви, також є автоматична штопка та латинський шрифт) та 10 видів петель.

Комп'ютеризована швейна машина  Bernette Sublime Milan 8 ... виконує 150 операцій (робочі, оверлочні, декоративні, в тому числі і для квілтингу, трикотажні, підшивочні, посиленні) та 10 видів петель-автомат.

Комп'ютерна швейна машина  Bernette Sublime Moscow 8   ві...д швейцарської фірми  BERNINA.   Швейна машинка виконує 150 операцій (20 декоративних строчок, 21 робоча операція, строчки для квілтингу, літери алфавіту та цифри) та 10 видів петель в автоматичному режимі.

Проста і зручна у використанні електромеханічна шв...ейна машина  Bernette Sublime Moscow 2  від швейцарської компанії Bernina. Виконує  13 основних строчок ( в тому числі,  трикотажну, оверлочну, підшивочну, петлю-напівавтомат та дві декоративні ).

  Універсальна швейна машинка  Bernette 46 від швейцарс...ької фірми BERNINA. Виконує 9 швейних операцій з максимальною шириною строчки в 5 мм.

Нова модель 2013 року!  Універсальна швейна машинка Berne...tte Seville 3  від швейцарської фірми BERNINA. Виконує 9 швейних операцій з максимальною шириною строчки в 5 мм.

Бренди
Зворотній дзвінок
Ваше і'мя:
Номер телефону:
Повідомлення: